Transformowalny kwas hialuronowy – przebój roku w gabinecie kosmetycznym

Maria Hargot dyplomowana kosmetyczka

Kwas hialuronowy (HA) to jeden z najbardziej efektywnych składników w skutecznej walce ze starzeniem się skóry. Ma działanie nawilżające, odmładzające, regenerujące oraz nawilżające.       Dzięki zdolności wiązania wody jest stosowany w kosmetykach i preparatach do mezoterapii.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Substancje aktywne aplikowane bezpośrednio na skórę z reguły nie docierają do ich właściwego miejsca działania. Wiele firm na rynku sprzedaje kremy z zawartością kwasu hialuronowego, lecz to od wielkości cząsteczki mierzonej w nanometrach zależy, czy krem dociera do właściwego miejsca. Dlatego wyzwaniem dla współczesnej kosmetologii jest umożliwienie im najskuteczniejszego wnikania i przedłużenie działania.

O skuteczności kwasu hialuronowego (HA) decyduje więc jego forma oraz rozmiar cząsteczki. Mając to na uwadze, dział badawczo-rozwojowy Arkana stworzył nową, rewolucyjną linię Transform HA Therapy MD z transformowanym kwasem hialuronowym zamkniętym w nośniku.

Co to znaczy?

Specjaliści Arkana zastosowali koncepcje praktykowane w biotechnologii i medycynie, gdzie coraz powszechniejsze są nowe generacje leków o bardzo małych nośnikach, których rozmiar określa się w nanometrach i można je zobaczyć tylko w mikroskopie elektronowym. Taki nośnik posiada swoistą budowę , która „oszukuje” nasz organizm, który traktuje go jak swoją strukturę. Co więcej, takie nośniki mają budowę przypominającą nasze komórki. Oprócz tego, mają też swoisty „GPS”, który sprawia, że substancja dociera tam, gdzie jest potrzebna.

Takie właśnie rozwiązanie znajdziemy w Transform HA Therapy MD Arkana. Specjalnie dla dermokosmetyków z tej linii stworzono lipidowy nośnik o elastycznej odkształcalnej błonie, dzięki której przeciska się on miedzy komórkami naskórka i dociera tam, gdzie ma działać – do głębokich warstw skóry. Dochodzi tam do stopniowego uwolnienia zamkniętego w nośniku kwasu hialuronowego, który wiążąc wodę daje efekt wypełnienia zmarszczek, zwiększenia objętości, ujędrnienia oraz głębokiego i długotrwałego nawilżenia.[sam_pro id=”0_3″ codes=”true”]

Aby podtrzymać efekty zabiegowe, firma Arkana wprowadziła linię domową Transform HA Therapy MD. Znajdziemy tu Transform HA Filler – dermokosmetyk stworzony dla skór z pierwszymi oznakami starzenia się oraz dla skór dojrzałych ze zmarszczkami. Do pielęgnacji domowej polecam również Transform HA Mask w jednorazowej saszetce do stosowania raz w tygodniu na noc.

Spektakularne efekty przyniesie połączenie Transform HA Therapy z mezoterapią mikroigłową, a dla osób bojących się igieł z mezoterapią bezigłową. Po zabiegu skóra będzie wygładzona, bardziej jędrna i napięta, a zmarszczki będą mniej widoczne.

 


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...