Trump: odwiedzam sojusznika, chcę pokazać was jako przykład wolności

Jestem tu nie tylko po to, by odwiedzić sojusznika, ale by pokazać was innym jako przykład wolności – powiedział amerykański prezydent Donald Trump na pl. Krasińskich W Warszawie. Historia Polski to historia ludzi, którzy nigdy nie utracili nadziei – podkreślił.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

“Jestem tu dzisiaj nie tylko po to, by odwiedzić starego sojusznika ale też pokazać was jako przykład wolności innym, którzy poszukują wolności i którzy chcą zebrać w sobie odwagę i gotowość, aby bronić naszej cywilizacji” – powiedział prezydent USA.

Trump mówił, że “historia Polski to historia ludzi, którzy nigdy nie utracili nadziei; których nigdy nie dało się złamać i którzy nigdy, przenigdy nie zapomnieli kim są”. Jego słowa nagrodzono oklaskami; skandowano “Donald Trump”.

Amerykański prezydent wskazał, że Polacy to naród liczący ponad tysiąc lat. “Wasze granice zniknęły na ponad wiek i pojawiły się ponownie sto lat temu. W 1920 roku poprzez +cud nad Wisłą+ Polska dała radę powstrzymać Armię Czerwoną, która chciała podpalić całą Europę” – powiedział.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...