Trwa Najpiękniejszy Festiwal Świata: “Tak mi dopomóż rock’n’roll!”

Foto: Marcin Michon

Za nami oficjalne rozpoczęcie 25. – jubileuszowej – edycji Pol’and’Rock Festival. To długo wyczekiwany czas pełen niepowtarzalnej atmosfery podczas koncertów na pięciu scenach muzycznych, wartościowych spotkań na ASP i mnóstwa emocjonujących chwil.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

– To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rock’n’roll! – wykrzyczał z Dużej Sceny Jurek Owsiak, a wtórowali mu, z rękoma położonymi na sercach, zgromadzeni festiwalowicze. Jak co roku, o godzinie 15.00 usłyszeliśmy charakterystyczny gwizdek – sygnał do rozpoczęcia Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Po chwili nastała dawno zapowiedziana niespodzianka przygotowana przez firmę Red Bull – symboliczny przelot samolotów nad kostrzyńskim polem.

Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia nie mogło zabraknąć jednego z symboli Festiwalu, czyli słoneczników, które w Żarach (gdzie odbywały się pierwsze edycje Festiwalu) rosły na festiwalowym polu i stały się jego elementem charakterystycznym. Na chwilę przed rozpoczęciem rozdano ich 10 000 sztuk – dzięki nim przestrzeń pod Dużą Sceną na chwilę stała się wspomnieniem dawnych lat.

Dużą Scenę otworzył koncert Ziggy’ego Marleya, najstarszego i najsłynniejszego syna Boba Marleya. Ponadto, jak co roku podczas Festiwalu, upamiętniono powstańców walczących i poległych podczas Powstania Warszawskiego. O godzinie 17:00 Poland’and’Rock Festival zatrzymał się na minutę ciszy.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...