TRZECH KRÓLI – Matheo, Popek i Sobota w Southampton

Tych Panów chyba nie trzeba przedstawiać.
POLMUS oraz LEMON MOSQUITO zapraszaja na niepowtarzalny koncert TRZECH KRÓLI

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

POPEK, SOBOTA, MATHEO na jednej scenie, razem jako zespół.
Informacje o biletach na www.polmus.co.uk juz niebawem.
MUSISZ TAM BYĆ.
Projekt i album „Trzech Króli” to wspólne muzyczne przedsięwzięcie trójki topowy artystów w naszym kraju, producenta muzycznego Matheo oraz Popka i Soboty.
Ostatnia wspólna płyta Popka i Matheo pt. „Król Albanii” osiągnęła ogromny sukces na rynku muzycznym i była jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Kilka utworów z tego albumu przez długi czas nie schodziło z list największych rozgłośni radiowych. Ten szalony duet jako jeden z pierwszych skruszył radiowe mury dla wcześniej nie obecnego tam rapu.
Pomysł na album powstał jeszcze w legendarnym garażu Popka w Anglii.
Król Albanii oglądając wywiad jakiego udzielał Matheo dla jednej ze stacji radiowych usłyszał utwór , który producent stworzył ze szczecińskim raperem Sobotą .
Po burzliwych wydarzeniach związanych z powrotem rapera do Polski, projekt, zapowiadany już kilka miesięcy wcześniej, w końcu doczekał się finalizacji.
Po wielogodzinnych sesjach nagraniowych spędzonych w studiu w Koluszkach, artyści w końcu mogą oddać słuchaczom album kompletny – efekt spotkania się w jednym pomieszczeniu trzech muzycznych królów.
„Trzech Króli” to materiał pełen nowoczesnego rapu a zarazem bardzo dojrzały, uwolniony jest od współczesnych powtarzalnych trendów. Matheo, odpowiedzialny za muzykę, konsekwentnie zabiera słuchacza w swoją muzyczną podróż, wskazując ,że utwory rapowe nie muszą brzmieć za każdym razem tak samo. Tak jak oryginalna i perfekcyjna w każdej nucie na polskiej scenie jest muzyka Matheo, tak ciężko przywołać kogoś, kto mógłby zastąpić Popka i Sobotę. Raperzy współpracujący wcześniej ze szczecińskim producentem przy swoich solowych projektach, przeżywają swoją drugą młodość i – jak zresztą słychać – świetnie się przy tym bawią.

Projekt tria, mimo wpadającej w ucho formy, wynikłej ze spontanicznych sesji i dobrej zabawy w trakcie procesu nagraniowego, to także garść przemyśleń od dojrzałych artystów, którzy znaleźli się w środku muzycznego biznesu. Słuchacz dostaje finalnie CD wypełnione muzyką prosto od serca, nagraną nie na potrzeby rynku, a tak po prostu, z chęci tworzenia i dzielenia się tym z innymi.

DATA: 14/05/17

GODZ: 19:00

Cena: £30 w dniu koncertu £40

Tu Kupisz Bilet:   BILET 


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...