Zdjęcie: Google Maps

14-letni chłopak z Southampton dźgnięty nożem.

Wiadomości LokalneWyróżnione
Redakcja GP AI

Thornhill: 14-letni chłopak z Southampton został dźgnięty nożem na Linacre Road. Nastolatek został natychmiastowo przewieziony do szpitala po tym, jak został dźgnięty nożem w plecy w jednej z dzielnic Southampton. Policja udała się na Linacre Road w Thornhill tuż po godzinie 19:00 wczoraj wieczorem po tym, jak 14-latek został zaatakowany nożem.

Chłopak został przetransportowany do szpitala, a funkcjonariusze wdrożyli uprawnienia dotyczące zatrzymywania i przeszukiwania osób.

Te nadzwyczajne uprawnienia, które zostały wprowadzone wczoraj wieczorem o godzinie 20:40, będą obowiązywać do godziny 20:40 dzisiaj, 10 lipca, poniedziałek. Dają one policji prawo do zatrzymywania i przeszukiwania osób w wyznaczonym obszarze, bez ograniczeń normalnego przeszukania. Uprawnienia będą obowiązywać na większości obszaru Thornhill i Sholing.

Funkcjonariusze będą przeprowadzać patrole w całej okolicy i będą mogli zatrzymywać i przeszukiwać osoby, dopóki uprawnienia będą w użyciu.

Osoby posiadające informacje na temat tego incydentu powinny zadzwonić pod numer 101, podając numer referencyjny 44230275652.

źródło: Dayly Echo
ZOBACZ WIĘCEJ:
Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Zegarek
Jest godzina:
CIEKAWOSTKI - TECHNOLOGIE
Najbogatsi ludzie świata w 2023 roku
Elon Musk znów na czele Większość najbogatszych ludzi świata w 2023 roku wzbogaciła się. Na czele rankingu znalazł się Elon Musk, którego majątek wzrósł o 98 miliardów dolarów, czyli o więcej niż PKB Angoli. Brytyjski dziennik „The Guardian” oparł swoją publikację na liście 500 najbogatszych osób świata sporządzonej przez Bloomberg. W pierwszej dziesiątce znalazło się tylko dwóch obywateli krajów innych niż USA – Francuz Bernard Arnault i Hindus Mukesh Ambani.…
AKADEMIA PANA KLEKSA premiera 5 stycznia 2024
Akademia Pana Kleksa to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Jana Brzechwy, która opowiada o przygodach Adasia Niezgódki w niezwykłej akademii prowadzonej przez ekscentrycznego profesora Ambrożego Kleksa. Nowy film, wyreżyserowany przez Macieja Kawulskiego, jest wierną adaptacją książki, ale wprowadza też wiele nowych elementów, które sprawiają, że będzie on atrakcyjny dla widzów w każdym wieku. Akcja filmu rozgrywa się współcześnie. Ada Niezgódka to dziewczynka, która nie pasuje do otaczającego ją świata. Jest ciekawa…
Aneta Glam-Kurp: Święta i sylwestra spędzi w Miami
Uczestniczka programu „Królowa przetrwania” Aneta Glam-Kurp zapowiedziała, że w tym roku spędzi święta Bożego Narodzenia i sylwestra w Miami. Zazwyczaj święta spędzała w bikini na plaży w Saint-Barthélemy, ale tym razem ze względu na zawodowe obowiązki swojego partnera musiała zmienić plany. – Zazwyczaj jesteśmy w bikini na plaży, ale tym razem George musi być w Miami w związku z pracą, więc zostaniemy tam i spędzimy święta u znajomych – powiedziała…
WYDARZENIA