Zdjęcie: Google Maps

14-letni chłopak z Southampton dźgnięty nożem.

Wiadomości LokalneWyróżnione
Redakcja GP AI

Thornhill: 14-letni chłopak z Southampton został dźgnięty nożem na Linacre Road. Nastolatek został natychmiastowo przewieziony do szpitala po tym, jak został dźgnięty nożem w plecy w jednej z dzielnic Southampton. Policja udała się na Linacre Road w Thornhill tuż po godzinie 19:00 wczoraj wieczorem po tym, jak 14-latek został zaatakowany nożem.

Chłopak został przetransportowany do szpitala, a funkcjonariusze wdrożyli uprawnienia dotyczące zatrzymywania i przeszukiwania osób.

Te nadzwyczajne uprawnienia, które zostały wprowadzone wczoraj wieczorem o godzinie 20:40, będą obowiązywać do godziny 20:40 dzisiaj, 10 lipca, poniedziałek. Dają one policji prawo do zatrzymywania i przeszukiwania osób w wyznaczonym obszarze, bez ograniczeń normalnego przeszukania. Uprawnienia będą obowiązywać na większości obszaru Thornhill i Sholing.

Funkcjonariusze będą przeprowadzać patrole w całej okolicy i będą mogli zatrzymywać i przeszukiwać osoby, dopóki uprawnienia będą w użyciu.

Osoby posiadające informacje na temat tego incydentu powinny zadzwonić pod numer 101, podając numer referencyjny 44230275652.

źródło: Dayly Echo
ZOBACZ WIĘCEJ:
Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Zegarek
Jest godzina:
CIEKAWOSTKI - TECHNOLOGIE
„Warszawianka” na platformie SkyShowtime
19 czerwca na platformie SkyShowtime zadebiutuje 11-odcinkowy serial „Warszawianka”. W obsadzie Borys Szyc i Krystyna Janda „Warszawianka” to opowieść o tragikomicznych losach 40-letniego playboya, stołecznej legendy, który nieustająco walczy z rzeczywistością, próbując uchwycić sens własnego istnienia we współczesnym świecie. Franek Czułkowski „Czuły” to postać głęboko złożona – nieodpowiedzialny imprezowicz, seryjny uwodziciel, a jednocześnie przyjaciel wszystkich. W tę rolę wciela się Borys Szyc, który zauważa, że poza intrygującą fabułą wartością dodaną…
Pytania na egzaminie praktycznym na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii egzaminy praktyczne na prawo jazdy obejmują dwa zestawy pytań: „show me” i „tell me”. Pytania „show me” wymagają od kandydatów na kierowców zaprezentowania określonych czynności, podczas gdy pytania „tell me” wymagają od nich wyjaśnienia, jak należy wykonać określone czynności. Pytania „show me” Pytania „show me” są zadawane przez egzaminatorów podczas jazdy. Egzaminator poprosi kandydata na kierowcę o wykonanie określonej czynności, takiej jak sprawdzenie poziomu oleju lub oświetlenia.…
Ile kosztuje przeżycie w Wielkiej Brytanii?
Trudno jest podać jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, ponieważ koszty życia różnią się w zależności od regionu, stylu życia i innych czynników. Jednak według dwóch organizacji charytatywnych, Joseph Rowntree Foundation (JRF) i Trussell Trust, tygodniowy koszt egzystencji na elementarnym poziomie w UK wynosi 120 funtów dla osoby dorosłej i 200 funtów dla pary. Koszyk zawierający „niezbędne produkty/usługi” został sporządzony przez JRF i Trussell Trust i składa się na niego: 37…
WYDARZENIA