Zdjęcie:

Southampton: Apel policji o pomoc świadków.

Wiadomości Lokalne
Redakcja GP

Southampton: Złapani na taśmie! CCTV uchwyciły wizerunek 8 osób, które brały udział w brutalnym napadzie, w którym uczestniczyło aż 20 osób. Zdjęcia z monitoringu zostały opublikowane po tym, jak dwie osoby zostały zaatakowane przez tłum mężczyzn i kobiet.

Incident miał miejsce w niedzielę, 11 czerwca, między 2:30 a 4:00 rano, przed Lidlem na High Street w Southampton. Dwaj młodzi mężczyźni w wieku dwudziestu kilku lat zostali zaatakowani przez grupę liczącą od 10 do 20 osób. Ich obrażenia twarzy są poważne, a jeden z nich został okradziony z karty bankowej, która następnie została wykorzystana w pobliskim sklepie Esso na Northam Road tuż przed godziną 4:00.

Funkcjonariusze policji z Hampshire apelują o pomoc świadków, aby zidentyfikować osoby uwiecznione na zdjęciach z monitoringu. W oficjalnym oświadczeniu wydane przez policję, możemy przeczytać: „Czy rozpoznajesz osoby na tych zdjęciach? Chcielibyśmy z nimi porozmawiać w związku z tym incydentem”.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego brutalnego napadu, proszone są o zgłaszanie ich za pośrednictwem strony internetowej policji lub kontakt telefoniczny pod numerem 101, podając numer referencyjny 44230231227.

Apelujemy do społeczności Southampton, abyście wszyscy wspierali policję w dochodzeniu w tej sprawie i dostarczali jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu sprawców tego przerażającego napadu. Wspólnie możemy pracować nad zapewnieniem bezpieczeństwa naszej społeczności i zwalczaniem przestępczości.

źródło:

ZOBACZ WIĘCEJ:
Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Zegarek
Jest godzina:
CIEKAWOSTKI - TECHNOLOGIE
„Warszawianka” na platformie SkyShowtime
19 czerwca na platformie SkyShowtime zadebiutuje 11-odcinkowy serial „Warszawianka”. W obsadzie Borys Szyc i Krystyna Janda „Warszawianka” to opowieść o tragikomicznych losach 40-letniego playboya, stołecznej legendy, który nieustająco walczy z rzeczywistością, próbując uchwycić sens własnego istnienia we współczesnym świecie. Franek Czułkowski „Czuły” to postać głęboko złożona – nieodpowiedzialny imprezowicz, seryjny uwodziciel, a jednocześnie przyjaciel wszystkich. W tę rolę wciela się Borys Szyc, który zauważa, że poza intrygującą fabułą wartością dodaną…
Pytania na egzaminie praktycznym na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii egzaminy praktyczne na prawo jazdy obejmują dwa zestawy pytań: „show me” i „tell me”. Pytania „show me” wymagają od kandydatów na kierowców zaprezentowania określonych czynności, podczas gdy pytania „tell me” wymagają od nich wyjaśnienia, jak należy wykonać określone czynności. Pytania „show me” Pytania „show me” są zadawane przez egzaminatorów podczas jazdy. Egzaminator poprosi kandydata na kierowcę o wykonanie określonej czynności, takiej jak sprawdzenie poziomu oleju lub oświetlenia.…
Ile kosztuje przeżycie w Wielkiej Brytanii?
Trudno jest podać jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, ponieważ koszty życia różnią się w zależności od regionu, stylu życia i innych czynników. Jednak według dwóch organizacji charytatywnych, Joseph Rowntree Foundation (JRF) i Trussell Trust, tygodniowy koszt egzystencji na elementarnym poziomie w UK wynosi 120 funtów dla osoby dorosłej i 200 funtów dla pary. Koszyk zawierający „niezbędne produkty/usługi” został sporządzony przez JRF i Trussell Trust i składa się na niego: 37…
WYDARZENIA