Wyjątkowa wystawa w British Museum – Sunken cities – Zaginione miasto

Od 19 maja 2016 możemy oglądać bardzo wyjątkową i emocjonującą wystawę poświęconą starożytnemu Egiptowi. Wchodząc na wystawę jest specjalna ścianka która emituje film dokumentalny na temat odkrytego pod wodą przez archeologów zaginionego miasta…

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Pod wodami Zatoki Abu Kir znajduje się egipski port zatopiony ponad tysiąc lat temu. Film ukazuje jak nurkowie wydobywają części należące do zaginionego miasta który jeszcze kilka lat temu należał tylko do legendy. Owe odkrycie teraz stało się faktem dla archeologów, naukowców oraz fanów starożytności. Badania nad zaginionym miastem mają potrwać nawet 200lat…[sam_pro id=”0_1″ codes=”true”]Wystawa która jest w pełni poświęcona historii Zaginionego miasta starożytnego Egiptu jest zaaranżowana w bardzo intymny spokojny klimat aby każdy zwiedzający poczuł się wyjątkowo.

Film dokumentalny możne obejrzeć każdy odwiedzający nie ma na to limitu czasu, więc można stać ile się chce i patrzeć na kolejne ciekawe fakty starożytnej historii. Na wystawie można również obejrzeć posągi które mierzą ponad 5 metrów wysokości, złotą biżuterię, monety, ceramikę oraz inskrypcje. Po obejrzeniu całej wystawy wychodzi się wprost do małego sklepiku gdzie można zakupić różne pamiątki, książki z wystawy, znajdzie się też coś dla  dzieci. Jeśli ktoś interesuje się starożytna historia to warto obejrzeć tę wyjątkową wystawę. Również jest to  bardzo ciekawy sposób na spędzenie czasu ze swoją rodziną lub z przyjaciółmi.
Wystawa kończy się 27 listopada 2016

Niestety ale jest to wystawa specjalna na której obowiązuje absolutny zakaz robienia zdjęć przez co nie jesteśmy w stanie zainteresować Was zdjęciami, ale  musicie wieżyc nam na słowo WARTO TO ZOBACZYĆ.

The British Museum | Great Russell Street | London WC1B 3DG


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...