Wypadek rządowej kolumny z Premier Beatą Szydło w Oświęcimiu

Z zebranych informacji wynika, że młody kierowca fiata seicento skręcając w lewo zderzył się z jednym z jadących pojazdów kolumny rządowej w którym przemieszczała się Premier Beata Szydło.
Kierowca audi wiozący premier Szydło, by uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Kierujący fiatem seicento zauważył pojazd uprzywilejowany i zjechał na pobocze. Jednak zaraz potem – nie dostrzegając pozostałych aut z kolumny – wrócił na pas ruchu. Rządowe audi odbiło się od fiata i uderzyło w pobliskie drzewo, na skutek uderzenia dwóch funkcjonariuszy BOR i szefową rządu przewieziono do szpitala, Jak podano Premier Beata Szydło jest w stanie ogólnym dobrym, natomiast jeden z pracowników BOR doznał obrażeń nóg.
Kierowcy fiata seicento nic się nie stało.

Kolumna rządowa składająca się z trzech pojazdów według zebranych informacji przez policję przemieszczała się prawidłowo, czyli używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, co powoduje iż pojazdy są uprzywilejowane. Świadkowie zdarzenia twierdzą iż sygnałów dźwiękowych nie słyszeli.
Do wypadku doszło w piątek około godz. 19.00
Beata Szydło oraz poszkodowany pracownik Biura Ochrony Rządu na dalsze badania zostali przetransportowani śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...