Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku w Jeleniej Górze. Od tego czasu Paranienormalni osiągnęli olbrzymią popularność i pozyskali rzeszę wiernych fanów. Uznanie publiczności zdobyli kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek.

Popularność dało im także „Radio Terefe” oraz skecz „Śląskie Wojny”. Kabaret założyli Igor Kwiatkowski, Robert Motyka oraz Rafał Kadłucki. W 2008 roku do grupy dołączył także Michał Paszczyk i od tamtej pory Paranienormalni współtworzą czołówkę polskich kabaretów. Paranienormalni regularnie występują na największych przeglądach kabaretowych w Polsce, m.in. podczas: Płockiej Nocy Kabaretowej, krakowskiego Przeglądu Kabaretów PAKA czy Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Wybrane skecze z Kabaretu znalazły się na wydanej w ubiegłym roku Książce z DVD – „Szybcy i śmieszni”. Wydawnictwo jest podsumowaniem ostatnich lat działalności Paranienormalnych, którzy postanowili utrwalić na płycie ulubione postacie publiczności: absurdalnego Balcerzaka, natchnionego Poetę, Żwawego Profesora czy dociekliwego Prozaka.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne?

Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo. I właśnie na to spotkanie warto już dziś zaplanować wolny wieczór.

 Występ kabaretu już 11 kwietnia w The Berry Theatre SO30 4EJ Southampton o godzinie 20:00 szczegóły niebawem !!!


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...