ZAWODOWI HANDLARZE 5

Handel samochodami ma różne oblicza – import luksusowych aut na zamówienie, komisowa sprzedaż popularnych modeli osobowych, walka na rynku pojazdów użytkowych. W programie „Zawodowi handlarze” przyjrzymy się bliżej tym praktykom. Zapraszamy na piątą serię w każdą niedzielę od 18 sierpnia o godzinie 11.25 (CET – Berlin, Paryż).

[sam_pro id="0_1" codes="true"]
fot. TVN

Kamery programu będą towarzyszyć osobom handlującym samochodami. Poznamy kulisy ich pracy oraz pokażemy całą drogę, jaką przebywa auto zanim trafi do klienta!
Import i eksport, internetowe ogłoszenia i giełdowe okazje, zagraniczne aukcje i eksploracja krajowego rynku, klienci szukający rozsądnego auta i odważni marzyciele z bujną wyobraźnią – pokażemy różne aspekty życia zawodowych handlarzy samochodami! Przewodnikami po świecie kupców i sprzedawców aut będą: wszechstronny Jacek spod Garwolina, szwagrowie Robert i “Wąski” polujący na ciekawe klasyki, pracownicy jednego z największych łódzkich komisów i Olaf specjalizujący się w motoryzacji zza Oceanu Atlantyckiego. W piątej serii będziemy towarzyszyć handlarzom w wyprawie do Niemiec po interesujący egzemplarz BMW, sprawdzimy, czy w czasach popularności Internetu warto jeszcze zaglądać na giełdowe place i poznamy pomysł Jacka na lekkie przebranżowienie.
Więcej na www.itvn.pl


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...