Uciekł z miejsca wypadku – pozostawił trzy poszkodowane osoby w samochodzie
Ubiegłej w nocy ok. godz 23, blisko Peartree Avenue samochód marki Ford Focus uderzył w drzewo.

Kierowca, 20-letni mężczyzna, zbiegł z miejsca wypadku, pozostawiając w uszkodzonym samochodzie  trzy nastolatki. Służby zostały powiadomione przez mieszkańców skrzyżowania Peartree Av. oraz Athelstan Rd.

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Jeden ze świadków powiedział  “Słyszeliśmy huk i myślałem, że to ktoś próbuje dostać się do mojego samochodu. Wyszliśmy, ale nie było niczego widać. Wtedy usłyszeliśmy głosy.”

Przybyłe na miejsce służby ratownicze po ponad godzinnej akcji, uwolniły uwięzione pasażerki. Wszystkie skarżyły się na ból w okolicy szyi i pleców oraz miały problemy z oddychaniem. Zostały przewiezione do General Hospital, gdzie okazało się, że jedna z nich  ma poważniejsze obrażenia, niż pozostałe. Początkowo uważano, że jej stan zagrażał jej życiu, wiadomo jednak, że udało się go ustabilizować.

Jak ustalono, zbiegły mężczyzna został odnaleziony i przebywa obecnie w areszcie. Ustalono, że miał już na swoim koncie wykroczenia drogowe. Choć rzecznik prasowy policji, nie mógł dokładnie określić jakie, dodał, że pod koniec lutego zwolniono go z aresztu za kaucją.

Manuela Chorąży


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...