Znamy temat finału. TVN nowym partnerem.

15 stycznia 2017 roku odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem zbiórki będzie ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Po raz pierwszy w historii WOŚP partnerem i gospodarzem 25. Finału została Grupa TVN. 

[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Setki tysięcy wolontariuszy z puszkami na ulicach całego kraju i zagranicą, charytatywne licytacje, zabawa i tradycyjne „Światełko do nieba”. Już za kilkanaście tygodni po raz 25 ruszy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Finał jest wypełniony bardzo dynamiczną i emocjonalną treścią – podkreśla Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP – Mamy więc przez cały dzień informacje o przebiegu akcji, historie osób wspierających Orkiestrę i korzystających z jej pomocy, czy opisy różnych, czasem bardzo nietypowych przedsięwzięć realizowanych przez lokalne sztaby. Są też zupełnie unikatowe możliwości wsparcia akcji, jak chociażby prowadzona na wizji licytacja złotych serduszek i złotych kart telefonicznych – mówi Jerzy Owsiak.

Grupa TVN postanowiła zdecydowanie mocniej wesprzeć Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję będzie można obserwować na wielu antenach należących do Grupy. W TVN widzowie zobaczą kluczowe i przełomowe momenty zbiórki, a TVN24 będzie Partnerem Finału. Pełną relację z tego wyjątkowego dnia pokażą kanał TTV oraz player.pl.

– Od kilku lat wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jesteśmy dumni, że w tym roku możemy jeszcze bardziej zaangażować się w tą niesamowitą inicjatywę Jurka Owsiaka. Mam nadzieję, że razem uda nam się pobić kolejny rekord – mówi Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN.


Druk materiałów reklamowych

Oferujemy kompleksowy druk najbardziej popularnych materiałów takich jak: Ulotki, Wizytówki, Bannery, Plakaty...