[sam_pro id="0_1" codes="true"]

Baran

 

Miłość: Nic nie uskrzydla bardziej niż szczęście w miłości. W tym tygodniu Barany będą cieszyć się spełnieniem i popularnością. W stałych relacjach zapanuje harmonia, pojawią się oświadczyny, a samotne serca mają szanse poznać kogoś wspaniałego.
Praca: Ważne jest, abyś słuchał swojej intuicji i podążał za tym, co nazywamy powołaniem. Jeśli lepiej sprawdzisz się tam, gdzie Ciebie nie ma, porozmawiaj z szefem, aby dostać szanse robienia tego, co Ci w sercu gra. Osoby, którym ciężko jest znaleźć prace, powinny poważnie pomyśleć nad dalszą edukacją, to doskonały czas, aby się uczyć.
Finanse: Wykorzystaj ten tydzień na uporządkowanie spraw finansowych, analizę i bilans. Inwestycje lub większe wydatki dobrze przemyśl, a jeśli już do nich dojdzie, użyj sprytnej taktyki i negocjacji.
Zdrowie: Bądź ostrożny i nie przeciążaj organizmu w tym tygodniu, zwłaszcza jeśli cierpisz na chorobę wrzodową, masz słabe serce i problemy z układem trawiennym. Dbaj o lekkostrawną dietę i absolutnie odstaw wszelkie napoje alkoholowe.

Byk

 

Miłość: Poczujesz głębokie, emocjonalne połączenie z partnerem. Zrozumienie i wzajemne zaufanie dominować będą w związkach. Osoby, które poszukują miłości, mogą ulec zauroczeniu, ale uważaj, bo ten ktoś może skrywać tajemnicę. Jeśli Twoja relacja stoi w miejscu, daj się odnaleźć i poczekaj.
Praca: Dobry tydzień w sprawach zawodowych. Owocna współpraca z zespołem i działania, które przyniosą Ci niewątpliwy zysk. Jeśli zastanawiasz się, czy rozpoczynać nowy projekt, nie wahaj się, to obiecujący pomysł.
Finanse: Bądź pewny siebie i nie obawiaj się stawiać pierwszych kroków. Twoja motywacja i niezależność pomogą osiągnąć upragniony sukces.
Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na kontuzje stawów, wiec się nie przeciążaj. Uważaj również na to, co jesz. Twój przewód pokarmowy, a zwłaszcza wątroba i trzustka mogą się zbuntować i odmówić Ci posłuszeństwa. We wszystkim najważniejszy jest umiar.

Bliźnięta

 

Miłość: Ktoś Cię zafascynuje, ale Ty również nie pozostaniesz tej osobie obojętny. Tydzień ten sprzyja nowym miłościom i wzajemnemu przyciąganiu. Nie obawiaj się zrobienia pierwszego kroku, ale tylko raz. Jeśli w Twoim związku nie dzieje się najlepiej, to doskonały czas na wyjaśnienie sobie wszystkich nieporozumień.
Praca: Doskonały tydzień dla spraw zawodowych. Owocna współpraca z zespołem i działania, które przyniosą Ci niewątpliwy zysk. Jeśli zastanawiasz się, czy rozpoczynać nowy projekt, nie wahaj się, ten pomysł ma potencjał i warto w niego zainwestować. Zwróć uwagę na to, aby Twój wysiłek był odpowiednio wynagradzany.
Finanse: Nie obawiaj się próbować i realizować kilku projektów jednocześnie. W tym tygodniu nic Ci nie ucieknie, a Ty będziesz miał czas, aby ustabilizować swoje finanse. Bądź elastyczny.
Zdrowie: Ogólne zdrowie u Bliźniąt dobre, bez większych niespodzianek. Panie spod znaku Bliźniąt powinny zadbać w tym tygodniu o sprawy kobiece, nie tylko o wewnętrzne sprawy, ale również zewnętrzne. Ważne jest, abyś poczuła się piękna.

Rak

 

Miłość: Większość Raków skupiona będzie w tym tygodniu na miłości rodzinnej i to Ty będziesz głównym źródłem miłości dla tych, którzy Cię otaczają. W romantycznych relacjach nastąpi harmonia, bezsłowne porozumienie i spokój. W sercach niektórych Raków zagości tęsknota za uczuciem.
Praca: W życiu zawodowym pamiętaj, aby podejmować tylko dobrze przemyślane decyzje i kierować się umysłem. Ty wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze i nie daj się namówić na zmianę. Dobry czas na nowe projekty i planowanie kariery.
Finanse: Podejmij wyzwanie, przejmij inicjatywę i nie obawiaj się o swoje finanse. Wszystko układa się pomyślnie dla Ciebie. Pewność siebie i pełnią energii pomogą.
Zdrowie: Zdrowie Raków będzie doskonale. Zadbaj o więcej ruchu i odpowiednią dietę, najlepiej niskotłuszczową. Jedyne, na co powinieneś uważać to zatrucia. Uważaj co i gdzie jesz. Miej oczy szeroko otwarte i sprawdzaj etykiety, robiąc zakupy.

Lew

 

Miłość: W stałych związkach pojawia się zmiany. Jeśli dotychczas nie układało się zbyt pomyślnie, w tym tygodniu sprawy się wyprostują. W większości relacji będzie to tydzień wzlotów i upadków. Niektóre Lwy pozwolą sobie na niezobowiązujący flirt.
Praca: W pracy polegaj przede wszystkim na sobie. Masz wszystko, czego potrzeba, aby z powodzeniem ukończyć projekty i rozpocząć nowe. Twoje zdolności przywódcze pozwolą Ci wykonać doskonałą robotę.
Finanse: Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i spontaniczności w tym tygodniu. Twoje finanse mają się dobrze i nic im nie zagraża. Jeśli czekasz na zwrot inwestycji, uzbrój się w cierpliwość, chwile trzeba będzie poczekać.
Zdrowie: Uważaj na spadek odporności i przeziębienie. Zadbaj o dietę bogatą w witaminy i żelazo. Być może poczujesz się gorzej a lekarz zleci specjalistyczne badania.

Panna

 

Miłość: Głębokie zaufanie, pewność siebie, harmonia, umocnienie relacji i podjecie zdecydowanych, wspólnych kroków na przyszłość. Dla większości Panien będzie to wspaniały tydzień w sferze uczuć. Ci, którzy jeszcze zastanawiają się nad wejściem w związek, teraz docenia wartość i znaczenie relacji.
Praca: To dobry czas na odpoczynek od spraw zawodowych. Być może czas na rozpoczęcie samodzielnej kariery lub przejścia na emeryturę. Wiele Panien poczuje się niedoceniona i dzięki temu zacznie poszukiwać swojego prawdziwego powołania. Nie obawiaj się wyrażać swoich potrzeb i dojrzałych koncepcji.
Finanse: Nie trać czasu i podejmuj zdecydowane działania. Postaw na innowacyjne rozwiązania, elastyczność i wykorzystaj pomysły, które pojawiają się w Twojej głowie. Niespodziewanie możesz odnaleźć rozwiązanie dla swoich problemów finansowych.
Zdrowie: W tym tygodniu zadbaj przede wszystkim o umiar i równowagę we wszystkim. Mniej, często oznacza więcej. Mogą odezwać się problemy i choroby z przeszłości, co oznacza, że problem nadal istnieje w Tobie.

Waga

 

Miłość: Ten tydzień sprzyja nowym miłościom i wzajemnemu przyciąganiu. Ktoś Cię zafascynuje i Ty również nie pozostaniesz tej osobie obojętny. Nie obawiaj się zrobienia pierwszego kroku, ale tylko jeśli to będzie ten pierwszy krok. Jeśli w Twoim związku nie dzieje się najlepiej, to doskonały czas na wyjaśnienie sobie wszystkich nieporozumień.
Praca: Dobry czas dla spraw zawodowych. W tym tygodniu będziesz cieszył się powodzeniem i sama praca. Wagi, które poszukiwały odpowiedniego zajęcia, mają teraz ogromną okazję, aby znaleźć prace, która odpowiadać będzie ich pragnieniom. Wykaz się kreatywnością i dobra energia a wszystko się ułoży.
Finanse: W tym tygodniu nic Ci nie ucieknie a Ty będziesz miał czas aby ustabilizować swoje finanse. Bądź elastyczny. Nie obawiaj się próbować i realizować kilku projektów jednocześnie.
Zdrowie: Zdecydowana poprawa stanu zdrowia dla wszystkich Wag, które dotychczas borykały się z chorobą. Nie odrzucaj alternatywnych rozwiązań, które często dają szybsze rezultaty niż pospolite tabletki. Czasami dobry masaż sprawia cuda, bo odprężasz cale ciało a ból ustępuje.

Skorpion

 

Miłość: W stałych relacjach mogą pojawić się sprzeczki i nieporozumienia. Będziesz miał teraz ochotę, aby dokonać sercowego podboju. Wielu Panów spod znaku Skorpiona będzie miała ochotę zachować się niczym macho, ale to nie sprawdzi się na przyszłość. Nie prowadź zawieszonej gry z osobą bliską Twemu sercu. Wiele relacji się rozpadnie, jednocześnie otwierając drzwi nowym możliwościom.
Praca: Doskonały tydzień dla spraw zawodowych. Wreszcie poczujesz, że jesteś stworzony do tego, co robisz i połączysz siły z kolegami. W niektórych sytuacjach nie obawiaj się iść na kompromis, to zaowocuje na przyszłość. Jeśli przyjdzie Ci dokonać wyboru, kieruj się sercem nie głową.
Finanse: Doskonały czas dla spraw finansowych. Nie wahaj się podejmować decyzji. To dobry czas na stawianie mocnych fundamentów i umocnienie swojej pozycji.
Zdrowie: Zwróć baczną uwagę na poziom hormonów w organizmie. Wiele dolegliwości wynika z braku równowagi chemicznej i wydzielania wewnętrznego. Postaw na dietę oczyszczającą i zadbaj o odpowiednią dawkę ruchu, aby usprawnić pracę całego organizmu.

Strzelec

 

Miłość: Niestety, ale w tym tygodniu odczujesz, że w Twojej relacji nie dzieje się najlepiej. Zatruta atmosfera i brak możliwości rozwoju będą dla Ciebie obciążeniem. Porozmawiaj z partnerem i nie daj się wciągnąć w żadne intrygi. Samotne Strzelce powinny być podwójnie uważne zawierając nowe znajomości.
Praca: Czas na reorganizacje i podjecie kroków w odpowiednim dla Ciebie kierunku. Otwórz się na nowe sposoby pracy, może warto zmienić dział. Ten tydzień to doskonały czas na podniesienie kwalifikacji i szkolenia.
Finanse: Sukces gwarantowany. Nie obawiaj się teraz wydatków ani inwestycji, bo wszystko wróci do Ciebie z zyskiem.
Zdrowie: Strzelce na ogol cieszą się dobrym zdrowiem, tak będzie też w tym tygodniu. Jeśli znajdziesz czas, wykonaj profilaktyczne badania, które pozwolą Ci na poznanie swoich potrzeb.

Koziorożec

 

Miłość: Koziorożce mogą odczuć znacznie, że ich relacja źle wpływa na ich samopoczucie. Uważaj, aby wzajemnie się nie ranić i być może już czas podjąć kroki ku wolności. Nie bądź uparty, ale również nie trzymaj się kurczowo tego, co nie jest dla Ciebie. Odwagi, Twoje szczęście na Ciebie czeka.
Praca: Wykorzystaj swój talent negocjatorski i niezależne podejście. Wiesz, że możesz na sobie polegać dlatego śmiało realizuj zamierzone projekty. Nie wykluczone, że ktoś poprosi Cię o zawodową radę lub pomoc. Warto się w to zaangażować.
Finanse: To jeszcze nie czas na zbieranie plonu i może pojawić się lekkie opóźnienie z wpływami. Nie trać wigoru i inwestuj, pracuj a nagroda przyjdzie niebawem.
Zdrowie: Jeśli nie czujesz się najlepiej, już czas udać się do specjalisty. Być może wizyta u dietetyka nie będzie złym pomysłem. Nie odkładaj również wizyty u dentysty.

Wodnik

 

Miłość: Dla wielu Wodników czas na ustabilizowanie relacji. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i razem z partnerem ustalicie wspólną drogę. Dla singli to czas zabawy flirtów i nawiązywania nowych znajomości. Poczuj się bezpiecznie z tym, co jest a wszystko będzie dobrze.
Praca: W pracy duże zmiany. Być może dostaniesz wypowiedzenie lub sam postanowisz odejść. Może to być wielki przełom, gdzie zostaniesz doceniony. Bądź gotowy na radykalną zmianę oraz szanse do wykorzystania. To będzie próba Twoich sil i nagłe zrozumienie swojego celu.
Finanse: Nie rezygnuj ze swoich planów i realizuj je bez mrugnięcia okiem. Twoje finanse mają szansę w końcu się poprawić. Nie wykluczona wygrana na loterii. Fortuna uśmiecha się do Ciebie.
Zdrowie: Uważaj na zimne napoje, ponieważ masz teraz tendencje do chorób gardła. Postaraj się zatem wypowiadać jasno i komunikować swoje pragnienia. Jeśli czujesz, że Twoje ciało choruje czas na badania i diagnozę.

Ryby

 

Miłość: W tym tygodniu być może uda Ci się poznać kogoś ciekawego i rozpocząć obiecująca znajomość. Osoby, które pozostają w relacji mogą poczynić wspólne plany na przyszłość. To dobry czas, aby uwierzyć w przyszłość i napełnić się nadzieją.
Praca: Bądź czujny, aby nie przegapić doskonalej okazji na znalezienie dobrej pracy, obiecujących ofert biznesowych i zarobienie większej ilości pieniędzy. Jeśli czekasz na awans lub po prostu o nim myślisz, warto aplikować o niego właśnie teraz.
Finanse: Wykorzystaj swoje umiejętności praktyczne, aby zadbać o swoje finanse w tym tygodniu. Twoja kreatywność i roztropność mogą przynieść powolny, ale stały wzrost finansowy.
Zdrowie: Większość Ryb będzie cieszyła się doskonałym zdrowiem. Pamiętaj, że masz w sobie odpowiednie ilości energii życiowej, aby poprawić swój ogólny stan zdrowia. Więcej ruchu, nie zaszkodzi.

[sam_pro id=”0_3″ co-des=”true”]

Świat Gwiazd

Medycyna

Kącik Urody

[sam_pro id="0_9" codes="true"]