Aneta Glam-Kurp: Święta i sylwestra spędzi w Miami

Aneta Glam-Kurp: Święta i sylwestra spędzi w Miami

Uczestniczka programu „Królowa przetrwania” Aneta Glam-Kurp zapowiedziała, że w tym roku spędzi święta Bożego Narodzenia i sylwestra w Miami. Zazwyczaj święta spędzała w bikini na plaży w Saint-Barthélemy, ale tym razem ze względu na zawodowe obowiązki swojego partnera musiała zmienić plany.

– Zazwyczaj jesteśmy w bikini na plaży, ale tym razem George musi być w Miami w związku z pracą, więc zostaniemy tam i spędzimy święta u znajomych – powiedziała agencji Newseria Lifestyle Aneta Glam-Kurp.

Na sylwestra Aneta Glam-Kurp planuje zorganizować huczną imprezę w swojej rezydencji. Chce się dobrze bawić w gronie znajomych, ale wie, że imprezy w jej domu zwykle są duże.

– Zazwyczaj jak mówię, że będzie mała impreza, to pojawia się 500 osób. Teraz postanowiłam zrobić kameralną, czyli zaproszę 50, ale ile się pojawi, to nie wiadomo. Ale szampana zawsze jest u nas na 800 osób – dodała.

Aneta Glam-Kurp zachęca do oglądania nowego programu z jej udziałem „Królowa przetrwania”. W sercu Tajlandii uczestniczki skonfrontują się nie tylko z dziką naturą, ale również ze sobą. Panie sprawdzą, czy mają wolę walki, instynkt przetrwania i czy potrafią się ze sobą dogadać w ekstremalnych warunkach.

Wydarzenia
Reklama

Najnowsze artykuły
Najnowsze artykuły