Zdjęcie:

WOŚP w Southampton

Wiadomości Lokalne
Redakcja GP

Wydarzenie odbędzie się w klubie 1865 w dniu 28.01.23 (Brunswick Square, Southampton SO14 3AR). Uroczystość rozpocznie się w samo południe spektakularnym zlotem motocykli i zabytkowych polskich samochodów pod klubem 1865.

Przygotuj się na tętniące życiem popołudnie wypełnione rozrywką i dobrą zabawą! Dzieci z zespołu „Młode Karpaty” otworzą imprezę żywiołowym występem tańca ludowego w strojach staropolskich. Następnie sześć utalentowanych zespołów na zmianę będzie trzęsło sceną, każdy z dedykowanym 40-minutowym setem. Pomiędzy występami będziemy podtrzymywać emocje, organizując ekscytujące aukcje, na których prezentowane będą różnorodne unikalne przedmioty.

O 19:00 Światełko do nieba!!!.

Przygotuj mega emocje!!!  2000 balonów i kaskada konfetti spadają z sufitu, tworząc magiczny spektakl. Całość uświetni porywającym występem znana polska gwiazda muzyki Adam Asanov (zespół Piersi).

Przez cały czas trwania wydarzenia będziemy również serwować wyśmienite dania tradycyjnej polskiej kuchni, w tym ulubione pierogi i grochówkę.

Plan imprezy:

11:45 Zlot motocykli i aut z Ocean Village  pod klub 1865
12:00 Rozpoczęcie imprezy
12:15 Występ zespołu młode Karpaty
12:45 Pokaz Pierwsza Pomoc
13:05 Aukcje
13:20 Koncert Beata Sobczyk & Alicja Knysak
13:50 Aukcje
14:10 Koncert We Are
14:50 Aukcje
15:10 Koncert A TO MY
15:50 Aukcje
16:20 Koncert „Emz All Stars”
17:00 Aukcje
17:20 Koncert STUNCLOUD
18:00 Aukcje
18:20 Koncert Vexmantra
19:00 Światełko do nieba
19:20 Aukcje/LOSOWANIE
19:40 Koncert ADAM ASANOV
21:30 KONIEC

Nagroda główna: Samochód CHEVROLET AVEO ufundowany przez „Twój Komis” oraz limitowana wersja Thermomix® TM6 ufundowany przez Barbarę Perzanowską „Thermomix”

 

Sponsor główny 32 Finału WOŚP w Southampton:
– Warsztat samochodowy AutoTech Motors Services – www.autotechmotors.co.uk
– Komis „Twój Komis” www.twojkomis.co.uk
– Barbara Perzanowska „Thermomix” – www.cooksmarternotharder.co.uk
– Step By Step Financial Solutions Ltd – www.sbsfinance.co.uk
– Maya Supermarket Maya Polish Supermarket
źródło: WOŚP Southampton

ZOBACZ WIĘCEJ:
Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Zegarek
Jest godzina:
CIEKAWOSTKI - TECHNOLOGIE
Najbogatsi ludzie świata w 2023 roku
Elon Musk znów na czele Większość najbogatszych ludzi świata w 2023 roku wzbogaciła się. Na czele rankingu znalazł się Elon Musk, którego majątek wzrósł o 98 miliardów dolarów, czyli o więcej niż PKB Angoli. Brytyjski dziennik „The Guardian” oparł swoją publikację na liście 500 najbogatszych osób świata sporządzonej przez Bloomberg. W pierwszej dziesiątce znalazło się tylko dwóch obywateli krajów innych niż USA – Francuz Bernard Arnault i Hindus Mukesh Ambani.…
AKADEMIA PANA KLEKSA premiera 5 stycznia 2024
Akademia Pana Kleksa to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Jana Brzechwy, która opowiada o przygodach Adasia Niezgódki w niezwykłej akademii prowadzonej przez ekscentrycznego profesora Ambrożego Kleksa. Nowy film, wyreżyserowany przez Macieja Kawulskiego, jest wierną adaptacją książki, ale wprowadza też wiele nowych elementów, które sprawiają, że będzie on atrakcyjny dla widzów w każdym wieku. Akcja filmu rozgrywa się współcześnie. Ada Niezgódka to dziewczynka, która nie pasuje do otaczającego ją świata. Jest ciekawa…
Aneta Glam-Kurp: Święta i sylwestra spędzi w Miami
Uczestniczka programu „Królowa przetrwania” Aneta Glam-Kurp zapowiedziała, że w tym roku spędzi święta Bożego Narodzenia i sylwestra w Miami. Zazwyczaj święta spędzała w bikini na plaży w Saint-Barthélemy, ale tym razem ze względu na zawodowe obowiązki swojego partnera musiała zmienić plany. – Zazwyczaj jesteśmy w bikini na plaży, ale tym razem George musi być w Miami w związku z pracą, więc zostaniemy tam i spędzimy święta u znajomych – powiedziała…
WYDARZENIA