Zdjęcie: wikipedia

Saints zdominowali Swans

Saints zdominowali Swans, wygrywając 5:0 na własnym boisku, trzecie zwycięstwo z rzędu w drugiej lidze. Od września zespół Martina kontynuuje imponującą serię 16 meczów bez porażki.

„Chłopaki są w naprawdę dobrym miejscu na boisku, wykonują genialne rzeczy”

– podkreślił Martin w rozmowie z BBC Radio Solent. Mówił także o ogromnej radości zarówno zawodników, jak i całego zespołu z osiągnięć. Priorytetem teraz jest utrzymanie formy i unikanie rozluźnienia.

Wtorkowe zwycięstwo podkreślało zdolność drużyny do efektywnego wykorzystywania szerokiego składu, a gole zdobyli Fraser i Adams po wejściu z ławki rezerwowych.

Martin zauważył obecność 17-letnich talentów, Amo-Ameyawa i Diblinga, na ławce rezerwowych, podkreślając trudność utrzymania równowagi między doświadczonymi graczami a młodymi talentami. „Stale przypominamy im, jak ważne jest, aby być gotowym do gry.”

W ostatnich 16 meczach zmienni zawodnicy mieli ogromny wpływ na naszą passę. Mamy silny, ale niewielki skład. Dzisiaj dwóch młodych chłopców dostało szansę, ale muszą ciężko pracować, aby wejść na boisko.”

Wszyscy są ważni, ale muszą to udowodnić, dostając szansę na grę. Ludzie są rozczarowani, gdy muszą opuszczać boisko, ale naprawdę chcą, aby ich koledzy odnosili sukcesy. Wzajemne wsparcie i świętowanie są kluczowe dla naszego sukcesu.”

źródło: BBC

Czytaj Więcej:
Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Zegarek
Jest godzina:
CIEKAWOSTKI - TECHNOLOGIE
Najbogatsi ludzie świata w 2023 roku
Elon Musk znów na czele Większość najbogatszych ludzi świata w 2023 roku wzbogaciła się. Na czele rankingu znalazł się Elon Musk, którego majątek wzrósł o 98 miliardów dolarów, czyli o więcej niż PKB Angoli. Brytyjski dziennik „The Guardian” oparł swoją publikację na liście 500 najbogatszych osób świata sporządzonej przez Bloomberg. W pierwszej dziesiątce znalazło się tylko dwóch obywateli krajów innych niż USA – Francuz Bernard Arnault i Hindus Mukesh Ambani.…
AKADEMIA PANA KLEKSA premiera 5 stycznia 2024
Akademia Pana Kleksa to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Jana Brzechwy, która opowiada o przygodach Adasia Niezgódki w niezwykłej akademii prowadzonej przez ekscentrycznego profesora Ambrożego Kleksa. Nowy film, wyreżyserowany przez Macieja Kawulskiego, jest wierną adaptacją książki, ale wprowadza też wiele nowych elementów, które sprawiają, że będzie on atrakcyjny dla widzów w każdym wieku. Akcja filmu rozgrywa się współcześnie. Ada Niezgódka to dziewczynka, która nie pasuje do otaczającego ją świata. Jest ciekawa…
Aneta Glam-Kurp: Święta i sylwestra spędzi w Miami
Uczestniczka programu „Królowa przetrwania” Aneta Glam-Kurp zapowiedziała, że w tym roku spędzi święta Bożego Narodzenia i sylwestra w Miami. Zazwyczaj święta spędzała w bikini na plaży w Saint-Barthélemy, ale tym razem ze względu na zawodowe obowiązki swojego partnera musiała zmienić plany. – Zazwyczaj jesteśmy w bikini na plaży, ale tym razem George musi być w Miami w związku z pracą, więc zostaniemy tam i spędzimy święta u znajomych – powiedziała…